ثبت نام

اشتراک دسترسی به پنل نمایندگی با قیمت 30000 تومان به مدت 3 ماه

بروزرسانی سرورها : یکشنبه ۹ آذر

* هزینه اجاره و دسترسی به پنل نمایندگی سوشال سلر ۳۵ هزار تومان برای ۳ ماه میباشد.

* امکان ثبت سفارش بدون محدودیت در مقدار و تعداد به صورت روزانه وجود دارد.شما میتوانید با فروش خدمات اینستاگرام مثل فروش فالوور، لایک، ویو، کامنت و خدمات تلگرام مثل افزایش ممبر درآمد بسیار بالایی در ماه کسب کنید.

* محدودیت زمانی پنل : سفارش های ثبت شده از ساعت ۱ بامداد تا ۷ بامداد همگی در ساعت ۸ بامداد شروع میشوند.بقیه سفارش ها در طول روز در همان لحظه ثبت و شروع خواهند شد.

* قیمت ها در پایین ترین و ارزانترین سطح ممکن در ایران تعیین شده است که شما سود زیادی از فروش سرویس ها بدست آورید همچنین اکثر سفارش ها جهت رفاه حال مشتریان ۱% بیشتر از مقدار وارد شده ارسال میشوند.

تفاوت سرورها در سرعت سرور و کیفیت آن ها میباشد.

درصورت نیاز به مشاوره به پشتیبانی تلگرام پیام ارسال کنید.

جهت تست پنل و مشاهده محیط و نحوه کارکرد آن قبل از خرید کلیک کنید…

سرویس نمایندگی افزایش فالوور سوشال سلر

فالوور سرور ۱۱۰۰۰ عدد۳۰۰۰ تومان
فالوور سرور ۲۱۰۰۰ عدد۵۰۰۰ تومان
فالوور ایرانی سرور ۳۱۰۰۰ عدد۶۰۰۰ تومان
فالوور ایرانی برا پیج افراد مشهور سرور ۴۱۰۰۰ عدد۱۶۰۰۰ تومان
فالوور ایرانی کاملا واقعی۱۰۰۰ عدد۳۸۰۰۰ تومان
فالوور خارجی۱۰۰۰ عدد۳۰۰۰ تومان

سرویس نمایندگی افزایش لایک سوشال سلر

لایک ایرانی سرور ۱۱۰۰۰ عدد۳۰۰۰ تومان
لایک ایرانی سرور ۲۱۰۰۰ عدد۴۰۰۰ تومان
لایک خارجی سرور ۳۱۰۰۰ عدد۳۰۰۰ تومان

سرویس نمایندگی افزایش ویو (بازدید) سوشال سلر

بازدید (ویو) پست ویدیو سرور ۱۱۰۰۰ عدد۱۰۰۰ تومان
بازدید (ویو) پست ویدیو سرور ۲۱۰۰۰ عدد۲۰۰۰ تومان
بازدید (ویو) استوری سرور ۳۱۰۰۰ عدد۴۰۰۰ تومان
بازدید (ویو) IGTV۱۰۰۰ عدد۴۰۰۰ تومان

سرویس نمایندگی افزایش کامنت سوشال سلر

کامنت ایرانی تصادفی سرور ۱۱۰۰ عدد۱۰۰۰ تومان
کامنت ایرانی تصادفی سرور ۲۱۰۰ عدد۱۵۰۰ تومان

سرویس های پیشرفته اینستاگرام پنل سوشال سلر

impressions (نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام)۱۰۰۰ عدد۶۰۰۰ تومان

سرویس نمایندگی تلگرام افزایش ممبر سوشال سلر

ممبر فیک تلگرام سرور ۱۱۰۰۰ نفر۶۰۰۰ تومان
ممبر فیک تلگرام سرور ۲۱۰۰۰ نفر۱۵۰۰۰ تومان

امروزه میلیون ها فرد ایرانی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام عضو و فعال هستند.طبق آمار دقیقی که بدست آمده، تعداد کاربران فعال ایرانی در اینستاگرام بالای ۲۴ میلیون نفر و در تلگرام بالای ۳۰ میلیون نفر میباشد که اکثر ما ایرانی ها در هردوی این شبکه های اجتماعی عضو و فعال هستیم.

بسیاری از این میلیون ها نفر از جمله خودمان علاقه زیادی داریم که صفحه شخصی یا عمومی ما در اینستاگرام دارای مقدار زیادی فالوور، لایک، ویو و کامنت باشد همچنین کانال تلگرامی با تعداد ممبر بالا داشته باشیم!

خیلی از افراد حاضر هستند برای افزایش فالوور، لایک، کامنت و … صفحات خود هزینه های زیادی پرداخت کنند تا حتی اگر شده برای مخاطبان خود جلب توجه کنند و آن ها را جذب کنند و حتی تبدیل به مشتری واقعی کنند…

برای مثال کافیه برای شروع داخل گوگل جمله ی “خرید لایک و فالوور” را جستجو کنید…

در صفحه نتایج جستجو، بالای صدها سایت ایرانی را خواهید یافت که روزانه مطمئنان بالای میلیون ها تومان سود از فروش فالوور و لایک و ممبر و … خواهند داشت. حالا چرا شما جزو این فروشندگان نباشید؟؟! حتی بدون این که هزینه طراحی سایت، تبلیغات و میزبان وب بدهید میتوانید یک فروشنده فالوور و لایک و … اینستاگرام یا ممبر کانال تلگرام باشید!

پنل نمایندگی سوشال سلر، ارائه دهنده خدمات اینستاگرام و تلگرام از جمله سرویس های افزایش فالوور، لایک، ویو، کامنت و ممبر تلگرام با پایین ترین قیمت در کل ایران میباشد. (حتما قیمت تمام سایت هارا با قیمت های ما مقایسه کنید!)

کافیه قیمت حداقل ۵۰ تا ۱۰۰ عدد از سایت هایی که داخل نتایج جستجو گوگل برای خرید فالوور و … پیدا کردید را بررسی کنید. بدون تعارف و رو در وایسی سوشال پنل ارزانترین و پایین ترین قیمت ها را به شما ارائه خواهد داد (به دلیل اختصاصی بودن سرور ها)

به عنوان مثال هر ۱۰۰۰ عدد فالوور یکی از سرور های سایت ما ۴۰۰۰ هزار تومان میباشد ولی شما عمرا بتونید داخل سایت های فروش فالوور، لایک و … ۱۰۰۰ عدد فالوور را کمتر از ۶۵۰۰ تومان بخرید! اگر کمی بگردید میبینید که برخی سایت ها هر ۱۰۰۰ عدد فالوور را که به دروغ واقعی مینامند بالای ۹۰۰۰ تومان میفروشند!

شما میتوانید در میانِ این جمعیتِ بزرگِ ایرانیِ عضوِ شبکه های اجتماعی پول خوبی به جیب بزنید و سرویس های افزایش فالوور و لایک و … را با قیمت خیلی پایین خریداری کنید و با قیمت بالاتر (مثل سایتِ تمام فروشنده های دیگر) بفروشید و از هر سفارش لحظه ای سود کنید!

ابزار مورد نیاز جهت پول سازی و کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام

  1. یک اکانت اینستاگرام و تلگرام جهت ارسال پیام به افراد و توصیه به افزایش فالوور، لایک و … و فروش خدمات به آن ها…
  2. یک کارت بانکی جهت دریافت پول سفارش ها از مشتری
  3. داشتن روابط عمومی خوب جهت صحبت با مشتری و فروش سرویس های خود به آن ها

روش کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام در ۵ مرحله

  1. توسط اکانت شخصی یا کاری خود به افراد پیام دهید و به آن ها بگویید که میتوانید فالوور، لایک یا … پیج آن ها را افزایش دهید.
  2. به صفحه لیست سرویس ها و تعرفه خدمات سوشال سلر مراجعه کنید تا لیست سرویس ها و قیمت آن ها دستتون بیاد…
  3. – برای مشاهده جدول تعرفه تمامی خدمات کلیک کنید.

  4. قیمت هر ۱۰۰۰ فالوور، هر ۱۰۰۰ لایک یا … را طبق قیمت گذاری مورد علاقه خود به افراد اعلام کنید.هرچی ارزانتر بفروشید، مشتری، سفارش و سود بیشتری خواهید داشت.
  5. مثلا شما ۱۰۰۰ لایک را به مشتری ۵ هزار تومان (یا بالاتر) میفروشید و خودتان از سوشال پنل ۱۰۰۰ عدد لایک را ۳ هزار تومان میخرید! این یعنی در یک سفارش شما ۲ هزار تومان سود کردید (فقط یک سفارش کوچک) حالا اگر شخص ۲۰۰۰ لایک خرید شما ۴ هزار تومان سود میکنید…
  6. شما ابتدا باید سفارش و هزینه سفارش را از مشتری دریافت کنید سپس به سایت سوشال پنل مراجعه کنید و سفارش مشتری را ثبت کنید تا همان لحظه سفارش ثبت و تکمیل شود 🙂

توجه کنید این روش کسب درآمد نیازی به تسویه حساب توسط ما نیست و صاحب کسب و کار شما هستید و تمام سود سفارش ها مستقیما توسط مشتری شما به کارت شما واریز میشود.

پشتیبانی سوشال سلر، ۱۵ ساعت از ۲۴ ساعت روز را در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.پیام ها و درخواست های شما عزیزان در سریعترین حالت ممکن پاسخ داده میشود.

جهت شروع کسب درآمد و ثبت سفارش ثبت نام کنید.

ارسال پیام به پشتیبانی